Κεντρική
Τηλέφωνα του ΚΤΕΛ
Δρομολόγια
Οδικοί Χάρτες
Αποστολή Δεμάτων
Η Κρήτη μας
Η καλύτερη λύση για το ταξίδι σας στην Κρήτη!
KTEL public bus service Crete Greece
ΤΑΚΤΙΚΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ
ΧΑΝΙΑ - ΡΕΘΥΜΝΟ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
 email: [email protected]

Δρομολόγια, ώρες αναχώρησης

Υπεραστικών γραμμών στα χωριά της Νοτιοδυτικής Κρήτης με αναχωρήσεις από Ρέθυμνο (Αρκάδι, Πλακιάς, Αγία Γαλήνη κ.α.):

Ρέθυμνο - Σπήλι - Αγια Γαλήνη
Δευτέρα - Παρακευή
05:3007:3011:0014:3018:00
Σάββατο και Κυριακή
07:3011:0014:3018:00 
Αγία Γαλήνη - Σπήλη - Ρέθυμνο
Δευτέρα - Παρακευή
06:3009:1512:1516:1519:15
Σάββατο και Κυριακή
09:1512:1516:1519:15 
 Τιμή εισιτηρίου = 6,70 € | Διάρκεια διαδρομής = περίπου 70' - 90'  

Ρέθυμνο - Πλακιάς
Δευτέρα - Παρασκευή
06:1509:0011:0014:3018:00
Σάββατο και Κυριακή
09:0011:0014:3018:00 
Πλακιάς - Ρέθυμνο
Δευτέρα - Παρασκευή
07:0010:0012:0015:1519:00
Σάββατο και Κυριακή
10:0012:0015:1519:00 
 Τιμή εισιτηρίου = 4,90 € | Διάρκεια διαδρομής = περίπου 60' 

Ρέθυμνο - Πρέβελι
Κάθε μέρα
09:0011:0014:30 
Τιμή εισιτηρίου = 4,90 €
Πλακιά - Πρέβελι
Κάθε μέρα
10:0011:0012:0014:0015:30
18:00 
Τιμή εισιτηρίου Πλακιά - Πρέβελι = 1,80 €
Πρέβελι - Ρέθυμνο
Κάθε μέρα
11:3014:3018:30 
Τιμή εισιτηρίου = 4,90 €
Πρέβελι - Πλακιά
Κάθε μέρα
10:3011:3012:3014:3016:00
18:30 
Τιμή εισιτηρίου Πλακιά - Πρέβελι = 1,80 €

Ρέθυμνο - Ροδάκινο
Δευτέρα - Παρασκευή
05:3014:30 
Οχι Σάββατοκύριακο
(Καλή Συκιά: Δευτέρα, Τετάρτη, Παρασκευή)
Ροδάκινο - Ρέθυμνο
Δευτέρα - Παρασκευή
06:4515:30 
Οχι Σάββατοκύριακο
(Καλή Συκιά: Δευτέρα, Τετάρτη, Παρασκευή)
 Τιμή εισιτηρίου = 5,20 € | Διάρκεισ διαδρομής = περίπου 1 ώρα 

Ρέθυμνο - Βρύσσες - Σφακιά
Κάθε μέρα
08:0011:0014:00 
Σφακιά - Βρύσσες - Ρέθυμνο
Κάθε μέρα
07:0011:0013:3018:30* 
* = Αναχωρηση μετά την άφιξη του πλοίου από Αγία Ρουμέλι
 Τιμή εισιτηρίου = 8,30 €  | Αλλαγή λεωφορίου στης Βρύσσες!  | Διάρκεια διαδρομής = περίπου 1 ώρα και 30' 

Ρέθυμνο - Αρκάδι
Κάθε μέρα
06:15*10:0011:0013:3014:30
* = Εκτός Σαββατοκύριακο
Αρκάδι - Ρέθυμνο
Κάθε μέρα
07:10*12:4513:4516:1517:15
* = Εκτός Σαββατοκύριακο
 Τιμή εισιτηρίου = 3,00 € 

Ρέθυμνο - Πέραμα
Δευτέρα - Παρασκευή
05:3007:3010:3014:00 
Σάββατο και Κυριακή
07:3013:00 
Πέραμα - Ρέθυμνο
Δευτέρα - Παρασκευή
07:4511:1513:3016:30 
Σάββατο και Κυριακή
08:1513:30 
 Τιμή εισιτηρίου = 3,00 € | Διάρκεια διαδρομής = περίπου 30'  

Ρέθυμνο - Μαργαρίτες
Δευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή
06:15 
Μαργαρίτες - Ρέθυμνο
Δευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή
07:00 
 Τιμή εισιτηρίου = 3,80 € 

Ρέθυμνο - Ανώγεια
Δευτέρα - Παρασκευή
05:3014:00 
Όχι Σάββατο και Κυριακή
Ανώγεια - Ρέθυμνο
Δευτέρα - Παρασκευή
07:0015:45 
Όχι Σάββατο και Κυριακή
 Τιμή εισιτηρίου = 6,00 € 

Ρέθυμνο - Ζονιανά
Δευτέρα - Παρασκευή
05:3014:00 
Όχι Σάββατο και Κυριακή
Ζονιανά - Ρέθυμνο
Δευτέρα - Παρασκευή
06:4515:30 
Όχι Σάββατο και Κυριακή
 Τιμή εισιτηρίου = 6,00 € 

Ρέθυμνο - Λοχριά
Δευτέρα - Παρασκευή
14:30 
Οχι Σαββατοκύριακο
Λοχριά - Ρέθυμνο
Δευτέρα - Παρασκευή
07:15 
Οχι Σαββατοκύριακο
 Τιμή εισιτηρίου = 7,00 €  | Διάρκεια διαδρομής = περίπου 105' 

Ρέθυμνο - Ανο Μέρος
Δευτέρα - Παρασκευή
05:3014:30 
Οχι Σαββατοκύριακο
Ανο Μέρος - Ρέθυμνο
Δευτέρα - Παρασκευή
07:0016:00 
Οχι Σαββατοκύριακο
 Τιμή εισιτηρίου = 5,70 € | Διάρκεια διαδρομής = περίπου 75'  

Ρέθυμνο - Χάρκια
Τρίτη και Πέμπτη
06:1514:30 
Χάρκια - Ρέθυμνο
Τρίτη και Πέμπτη
07:0015:15 
 Τιμή εισιτηρίου = 4,10 € | Διάρκεια διαδρομής = περίπου 60' 

Ρέθυμνο - Αλοίδες
Τρίτη και Πέμπτη
06:0014:00 
Αλοίδες - Ρέθυμνο
Τρίτη και Πέμπτη
07:0015:00 
 Τιμή εισιτηρίου = 6,70 € 

Ρέθυμνο - Μαλάκι
Τρίτη και Πέμπτη
06:1514:45 
Μαλάκι - Ρέθυμνο
Τρίτη και Πέμπτη
07:0015:30 
 Τιμή εισιτηρίου = 2,80 € | Διάρκεια διαδρομής = περίπου 1 ώρα 

Ρέθυμνο - Πατσό
Τρίτη και Πέμπτη
14:00 
Πατσό - Ρέθυμνο
Τρίτη και Πέμπτη
07:30 
 Τιμή εισιτηρίου = 2,30 € | Διάρκεια διαδρομής = περίπου 45' 

Ειδικό Δρομολογιο Ρέθυμνο - Αρκαδι - Ελεύθερνα - Μαργαρίτες - Πέραμα - Πάνορμο
Από Ρέθυμνο: 10:00 , 11:00, 13:30, 14:30
Από Αρκάδι: 10:30, 11:30, 14:00, 15:00
Από Ελεύθερνα: 10:45, 11:45, 14:15, 15:15
Από Μαργαρίτες: 10:50, 11:50, 14:20, 15:20
Από Πέραμα: 11:00, 12:00, 14:30, 15:30
Ειδικό Δρομολογιο Πάνορμο - Πέραμα - Μαργαρίτες - Ελεύθερνα - Αρκαδι
Από Πάνορμο: 12:00, 13:00, 15:30, 16:30
Από Πέραμα: 12:10, 13:10, 15:40, 16:40
Από Μαργαρίτες: 12:25, 13:25, 15:55, 16:55
Από Ελεύθερνα: 12:30, 13:30, 16:00, 17:00
Από Αρκάδι: 12:45, 13:45, 16:15, 17:15

Ρέθυμνο - Μυριοκέφαλα
Δευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή
06:0014:45 
Μυριοκέφαλα - Ρέθυμνο
Δευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή
06:4515:30 
 Τιμή εισιτηρίου = 4,40 € | Διάρκεια διαδρομής = περίπου 1 ώρα 

Ρέθυμνο - Αποδούλου
Δευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή
07:00 
Ρέθυμνο - Αποδούλου
Σάββατο
14:30 
Ρέθυμνο - Αποδούλου
Κυριακή
07:00 
Αποδούλου - Ρέθυμνο
Δευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή
14:45 
Αποδούλου - Ρέθυμνο
Σάββατο
16:30 
Αποδούλου - Ρέθυμνο
Κυριακή
15:00 
 Τιμή εισιτηρίου = 7,00 € | Διάρκεια διαδρομής = περίπου 115'  

Ρέθυμνο - Αμάρι
Τρίτη και Πέμπτη
14:30 
Αμάρι - Ρέθυμνο
Τρίτη και Πέμπτη
06:4516:00 
 Τιμή εισιτηρίου = 4,90 € 

Εστιατόριο - Ψησταριά ΚΟΚΚΙΝΟΣ
παραδοσιακή ελληνική κουζίνα, Πλατεία Αγνωστου Στρατιώτη, Ρέθυμνο, τηλ. 28310 5060
κάντε κλικ εδώ!

MORPHEAS Στούντιο Πλακιάς
Στη προκυμαία στο Λιβυκό Πέλαγο βρίσκονται τα ΜΟΡΦΕΑΣ στούντιο και διαμερίσματα στο Πλακιά, με κλιματισμό, κουζίνα, μπάνιο, TV, ψυγείο και μπαλκόνι.
Κάντε κλικ εδώ!

La Boheme Restaurant
LA BOHEME Σουλίου 15, Παλιά Πόλη Ρέθυμνο! Σε μοντέρνο και παραδοσιακό περιβάλλον θα απολαύσετε την ατμόσφαιρα. Ελάτε, πίνετε, μιλάτε και τρώτε άνετα.
Κάντε κλικ εδώ!

Ξενοδ. ΟΛΥΜΠΙΑ στο Ρέθυμνο
Οικογενειακό ξενοδοχείο στο Ρέθυμνο με πισίνα, σνακ μπαρ, πρωινό μπουφέ, Wi-Fi, TV, κλιματισμό, δωρεαν γκαράζ.
Κάντε κλικ εδώ

Holiday Homes in Rethymnon
Exclusive Villas, holiday houses with large swimming pool and sea view to let, near to the beautiful town Rethymno, suitable for 6 - 8 persons are waiting ...
Κάντε κλικ εδώ!


 

Όλες οι πληροφορίες είναι ακριβείς. Τυχόν αλλαγές οφείλονται σε εποχιακές ανάγκες, ειδικά από τον Απρίλιο - Ιούλιο και από Τέλος Σεπτεμβρίου - τις αρχές του Δεκεμβρίου. Όλες οι πληροφορίες δρομολογίων χωρίς εγγύηση!

 

 © 2014 - 2018ms marketing hellas Webhosting & Design. All rights reserved.  All suggestions and comments referring this webpage please to [email protected].

Untitled Document